contact

Maak kennis met ons

Heb je vragen over onze IT-specialisten of onze dienstverlening? Wij helpen je graag.
Je kunt ons bereiken op telefoonnummer 036 – 7604900 of vul onderstaand formulier in.

Casper Vos
Director
casper.vos@olgreen.nl
036 – 7604900036 – 7604900
Sabine Bosman
Sales Manager
sabine.bosman@olgreen.nl
06-5286408306-52864083
Raymond Dutrieux
Business Development Manager
raymond.dutrieux@olgreen.nl
06-2507203706-25072037
Marcella van der Veen
Accountmanager
marcella.van.der.veen@olgreen.nl
06-5272867706-52728677
Arun Ramkhelawan
Resource Manager
arun.ramkhelawan@olgreen.nl
06-8273318006-82733180
Esther Beute
Accountmanager
esther.beute@olgreen.nl
06-8222851206-82228512
OLGREEN
P.J. Oudweg 4
1314 CH  Almere
info@olgreen.nl
036 – 7604900036 – 7604900
POSTADRES
Transistorstraat 42-II
1322 CG  Almere
VOLG ONS OP